Kde příběhy začínají

Na březích Vltavy a pod nádherným hradem ze 13. století leží Český Krumlov - světové dědictví UNESCO. Toto krásné středověké město si udržuje pohádkovou atmosféru dávných dob. Hotel OLDINN se nachází na náměstí v samém srdci tohoto města.

Objevte kouzlo a nádheru hotelu OLDINN zasazeného do malebného Českého Krumlova. Jeho autentické architektonické dědictví ve spojení s moderním komfortem dělá z hotelu místo skutečného šarmu, pohodlí a služeb, které přitahuje dnešní sofistikovaného cestovatele. 

Prozkoumejte ohromující kulturní dědictví, odhalte malebnou krajinu a nechte tisíce místních příběhů, aby vás vzaly zpět v čase. Jsme tu proto, abychom vám poskytli všechny potřebné informace, a ujistili se, že vám nic neunikne. 

„Renovace Hotelu OLDINN je delikátní hrou mezi moderním komfortem a udržováním historického kouzla.“ 

Hotel byl od prosince 2018 uzavřen, aby bylo možné provést jeho kompletní renovaci. Změna je obrovská - nejen v modernizaci všech pokojů, ale také v souvislosti se značkou a celým konceptem hotelu. Věříme, že pečlivě připravená rekonstrukce přinesla budovám hotelu zpět jejich původní slávu.

Hotel je otevřen od 1. září. 

Speciální nabídky
1 / 3