Kde příběhy začínají

JSME TU PRO VÁS!

Bezpečnost hostů je naší nejvyšší prioritou a vždy se snažíme udržovat ty nejvyšší hygienické standardy. V reakci na pokračující celosvětové vypuknutí pandemie COVID-19 náš hotel zvýšil veškeré stávající zdravotní i bezpečnostní procesy a provedl řadu dalších preventivních opatření pod heslem "WE CARE".

O jídlo se bát nemusíte. V naší hotelové restauraci NABÍZÍME POLOPENZI I PLNOU PENZI

Na březích Vltavy a pod nádherným hradem ze 13. století leží Český Krumlov - světové dědictví UNESCO. Toto krásné středověké město si udržuje pohádkovou atmosféru dávných dob. Hotel OLDINN se nachází na náměstí v samém srdci tohoto města.

Objevte kouzlo a nádheru Hotelu OLDINN zasazeného do malebného Českého Krumlova. Jeho autentické architektonické dědictví ve spojení s moderním komfortem dělá z hotelu místo skutečného šarmu, pohodlí a služeb, které přitahuje dnešní sofistikovaného cestovatele. 

Prozkoumejte ohromující kulturní dědictví, odhalte malebnou krajinu a nechte tisíce místních příběhů, aby vás vzaly zpět v čase. Jsme tu proto, abychom vám poskytli všechny potřebné informace, a ujistili se, že vám nic neunikne. 

„Renovace Hotelu OLDINN je delikátní hrou mezi moderním komfortem a udržováním historického kouzla.“ 

Hotel byl od prosince 2018 uzavřen, aby bylo možné provést jeho kompletní renovaci.

Nyní je hotel otevřen a Vy můžete objevovat nejen Český Krumlov.

Těšíme se na Vás.

Speciální nabídky
1 / 4