Unikátní kulinářský zážitek v Českém Krumlově

Zažijte to nejlepší z Českého Krumlova a jeho kulinářské kultury v jedné z našich restaurací. Vyberte si ze široké nabídky jídel - od lehkých snídaní a obědů až po výjimečnou českou a mezinárodní kuchyni.

Restaurace a Terasa

Restaurace hotelu Old Inn je pro mnohé návštěvníky jedním z nejoblíbenějších míst na hlavním náměstí v Českém Krumlově. Hotel se může pochlubit okouzlující restaurací s výběrem a la carte a velkou letní terasou.

Menu a speciální nabídky:

Menu PDF

Otevírací doba:

11:00 – 22:00

Rezervace stolů:
T: +420 380 772 577
E: fb@hoteloldinn.cz

Rožmberské veselí s hostinou

Rožmberské veselí

Zapomeňte na starosti všedního dne a vypravte se s námi zpět do 16. století. Užijte si večer plný pohody a nezapomenutelných zážitků. Usedněte v renesančním kostýmu k bohaté středověké tabuli při svíčkách a nechte se hýčkat výborným jídlem a pitím při pravé Renesanční hostině. Zaposlouchejte se při tom do tónů dobové hudby a zhlédněte vystoupení fakíra, břišní tanečnice, kejklířů, kouzelníka, šermířské skupiny a souboru renesančních tanců, kdy budete sami pozváni na parket. Každý, kdo u nás Rožmberské veselí zažil, si odnesl na celý život zážitek spojený s naším sesterským Hotelem Růže a kouzelným tajemným městem, jakým Český Krumlov bezesporu je.

Renesanční hostina

Neodmyslitelnou součástí pravého Rožmberského veselí je Renesanční hostina. Ochutnejte tradiční pokrmy české kuchyně - rožněné sele nebo šunku na kosti, uzeninové a sýrové mísy, smažené kuřecí řízečky, kuřecí ragú, pečená kuřecí stehýnka, filátka ze pstruha, ovocné mísy, zeleninové saláty, koláčky, banketové pečivo a různé přílohy. Nenechte si ujít toto výtečné spojení romantického prostředí renesančního sálu s mimořádným gurmánským zážitkem!

Pro více informací kontaktujte náš sesterský Hotel Růže na fb@hotelruze.cz.

Grill Restaurant Katakomby v Hotelu Old Inn, Český Krumlov